Розпочався українсько-литовський фотоконкурс, присвячений дружбі між цими народами

11 Вер 2014 / 06:29 | Переглядів: 1925

фото конкурс 2222

З 1 вересня до 1 листопада 2014 року представництво Фонду "Унія 1219" за підтримки Посольства Республіки Литва в Україні запрошує долучитися до участі у конкурсі фотографії "Моя Україна та Литва".

Конкурс буде присвячений 25-річчю "Балтійського шляху" (аналог українського "Живого ланцюгу", що відбувся у Литві, Латвії та Естонії 23 серпня 1989 року).

Оскільки метою його є популяризація українсько-литовської дружби, тому і світлини мають стосуватися саме цих зв'язків.

До участі запрошуються всі бажаючі.

Фотографії приймаються вийнятково в електронному вигляді на пошту unija1219ua@gmail.com. З приводу запитань відносно конкурсу можна звертатися за цією ж адресою.

Роботи, надіслані у надрукованому або сканованому вигляді розглядатися не будуть.

Знімки мають бути зроблені за допомогою цифрового фотоапарату з матрицею не менше 8МП, представлені у JPG або TIF-форматі, не менше, ніж 2400 х 3600 пікселів.

Детальні умови конкурсу читайте тут: https://docs.google.com/presentation/d/1q2Kf4C6tMBf0Gksw2zS7hkawn-WSufo7YHciyPEhSHM/pub?start=false&loop=false&delayms=3000#slide=id.g37a1f2ea1_20.

Переможці нагороджується:

1 місце - кільце "Балтійський бурштин в шкірі";
2 місце - набір італійської кави "Гранде";
3 місце - "Бурштиновий чай".

Журі конкурсу буде міжнародним: Петро Крайсвітній (голова журі) - кандидат в почесні консули Республіки Литва в Україні; Волдімарас Ажубаліс - засновник Фонду "Унія 1219"; Діонісій Каплін - виконавчий директор "Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства" (м. Полтава); Олег Журавльов - фотограф, журналіст (м. Полтава); Аушрис Кріщунас - радник мера міста Каунаса з культурних питань, громадсько-політичний діяч; Сігітас Мартінавічіус - президент концерну "Nuosavas verslas", політичний діяч; Гінтара Наркевічіюте - міжнародний секретар партії "Союз Вітчизни - Християнські демократи Литви (TS-LKD)" та директор з міжнародних справ у Фонді "Ronald Reagan House"; Представник Посольства Литви в Україні.

Результати конкурсу будуть розміщені на офіційній сторінці Фонду "Унія 1219" у фейсбуці (https://www.facebook.com/Unija1219).

Роман Повзик

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.