Нацпроект «Відкритий світ» завершив Всеукраїнський тур для презентації «конкурсу 2000 шкіл»

14 Лис 2013 / 12:01 | Переглядів: 2296

нацпроект

Національний проект "Відкритий світ" протягом двох з половиною тижнів презентував конкурс "2 000 шкіл" у 25 містах України.

За словами Р. Свірського, у регіонах неабияк зацікавилися конкурсом "2 000 шкіл": "Я сам брав участь у кількох презентаціях та мав змогу побачити, що конкурс від Національного проекту справді здобув інтерес серед місцевих освітян. Як доказ - вже більше 2 400 шкіл подали заявку на участь у ньому. І це ще не остаточна цифра - прийом заявок відбуватиметься до 17 листопада".

"Реалізація проекту "Відкритий світ" дозволить забезпечити рівний доступ до якісних навчальних програм для кожного учня незалежно від місця його проживання, підняти якісний освітній рівень школярів, вирішити проблему доступу до інформації, проблеми дистанційної освіти", - підтримав ідею проекту Василь Касян, заступник голови Черкаської обласної ради, під час презентації другого етапу "Відкритого світу" у черкаській школі №17.

Про це також свідчать відгуки вчителів та їхніх учнів. "Мені пощастило взяти участь в проекті, - ділиться враженнями про можливості "Відкритого світу" Олена Чепурко, вчителька математики ЗОШ №31 міста Сімферополь. - Раніше про такі можливості я могла тільки мріяти. Зараз освоюю роботу з інтерактивною дошкою, не зважаючи на невеликий досвід роботи повністю відмовилася від звичайної класної дошки. В планах - почати використовувати інтернет на уроках як джерело інформації для спільних проектів".

"Мені подобається вчитися з цим проектом, - поділилася враженнями Христина Ковальська,учениця 7-А класу. - Це мій перший крок у світ технологій. Ми працюємо з нетбуками на уроках алгебри, геометрії, вирішуємо тести. Мені би хотілося, щоб на тестах не знімалися бали за орфографічні помилки".

Р. Свірський нагадав, що за результатами конкурсу буде обрано 2 000 шкіл, які до кінця 2013 року приєднаються до Нацпроекту "Відкритий світ" та отримають мультимедійні комплекси, цифрові лабораторії, комп'ютери для вчителів.

Нагадаємо, 28 жовтня команди "Відкритого світу" вирушили у робочий тур містами України. Презентації відбулися у Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Сімферополі, Севастополі, Одесі, Кіровограді, Черкасах, Вінниці, Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Ужгороді, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Рівному, Житомирі, Чернігові, Сумах, Полтаві та Луганську.

У Києві презентація відбулася 1 вересня 2013 року в одній із київських шкіл у рамках інтерактивного "Уроку майбутнього" з Президентом України Віктором Януковичем.

Довідково:

Національний проект "Відкритий світ" реалізовує Держінвестпроект. Нацпроект передбачає перехід системи освіти в Україні на якісно новий рівень шляхом запровадження в освітній процес сучасних технологій. У рамках реалізації першого етапу проекту цифрове обладнання від різних виробників та широкосмуговий доступ до Інтернету були встановлені у 54 школах по всій території України.

Згідно із затвердженим Президентом України Національним планом дій на 2013 рік, до кінця року проект впроваджуватиметься у 2 000 українських шкіл. А до 2015 року всі середні школи України будуть обладнані новітньою технікою та підключені до мережі Інтернет.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.