Просять крупи, печиво та навіть насіння –подайте декларацію!

07 Кві 2014 / 17:05 | Переглядів: 1930

податкова будівля

Наклейки від Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів, які розміщені на промислових і продуктових товарах нагадують про необхідність подати декларацію про доходи та сплатити податки.

"Шановний тернополянине! - звертаються яскраві наклейки, - якщо у минулому році ти отримував доходи, з яких податок не сплачувався, то завітай до 1 травня у податкову інспекцію та задекларуй їх". Також, для зручності споживачів подано телефони для довідок: 15-07, 43-46-10.

Повідомленнями такого змісту податківці прагнуть привернути увагу тернополян, та ще раз нагадати про їх конституційний обов'язок. Такі наклейки відтепер розміщені на крупах, печеві, насінні та навіть на канцелярських товарах окремих виробників.

Свою підтримку у такій інформаційній кампанії податківцям висловили приватні підприємці, які і розмістили наклейки на своїх товарах. Однією із них є тернополянка Оксана Коник, яка займається реалізацією пекарських та кондитерських виробів. Вона зазначила, що для розвитку країни необхідні совісні люди, для яких бути собою важливіше, ніж мати високі посади та прибутки. Адже свідомі особистості не приховують своїх доходів, а вчасно подають декларації та сплачують податки.

Розповсюджуватимуться такі наклейки і на продукцію місцевого підприємця Івана Зозуляка. "Наше бажання долучитися до даної інформаційної кампанії по декларуванню доходів однозначно було позитивним, - прокоментував він. Ми свідомі громадяни, то ж розуміємо необхідність декларування власних доходів, і що саме податки визначають характер взаємовідносин між бізнесом та державою".

Долучився до такої акції і приватний підприємець Андрій Газилишин, член ради Тернопільської регіональної ради підприємців. Він допоміг у розміщенні наклейок на канцелярських товарах і насінні. Та зазначив, що виконуючи конституційний обов'язок, кожен громадянин збільшує фінансові можливості своєї територіальної громади, функціонування закладів освіти, медицини, культури та інших бюджетних сфер.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.