На Тернопільщині студенти-волонтери допомагатимуть податковій

11 Бер 2014 / 15:34 | Переглядів: 1780

журналіст ручка папір

Вже традиційно у період деклараційної кампанії при Тернопільській об'єднаній ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області практичну допомогу декларантам надаватимуть волонтери - студенти Тернопільського національного економічного університету. Адже січень-квітень - насичений період у роботі податківців, оскільки до податкових інспекцій поспішають громадяни, аби подати декларацію про майновий стан і доходи та заявити про отримані минулоріч неоподатковані доходи, або ж з метою скористатися податковою знижкою. Відтак посильна допомога юних помічників необхідна і відчутна.

Нещодавно відбулася зустріч заступника начальника інспекції Василя Кравця та фахівців відомства з волонтерами. Студентам було наголошено на необхідності дотримання етики спілкування з відвідувачами, роз'яснено особливості цьогорічної деклараційної кампанії, зокрема, деталізовано порядок проведення розрахунку щодо повернення податку на доходи фізичних осіб у випадку права на податкову знижку тощо. Волонтери мали також можливість ознайомитись із бланком декларації, її розділами та додатками до неї. Вони дізналися про особливості відображення доходів у вигляді спадщини та дарування, здачі в найм майна, податкової знижки.

Самі волонтери позитивно відгукнулися про зустріч. Вони зазначили, що теорія і практика взаємопов'язані, а отже, наданню практичної допомоги має передувати законодавче пізнання. Крім того, студенти розповіли, що волонтерство - це для них можливість апробації себе як професіоналів, а для податківців - допомога в обслуговуванні громадян.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.