Профспілки готуються до всеукраїнської акції протесту з єдиними вимогами до уряду та парламенту

10 Жов 2017 / 03:08 | Переглядів: 1164

Профспілки готуються до всеукраїнської акції протесту з єдиними вимогами до уряду та парламенту

Генеральна угода Урядом, як соціальним партнером, не виконується - такий висновок засідання Президії Федерації профспілок України, на якому проаналізували останні дії Кабміну, законопроект про Державний бюджет на наступний рік, та останні голосування в Верховній Раді, - повідомив голова обласної ради профспілок Тернопілля Андрій Присяжний.

Профспілчани, як повідомляє їхній офіційний сайт - http://fpunews.org, констатують - під час прийняття суспільно-важливих рішень порушуються принципи соціального діалогу. Це можна було побачити під час розгляду пенсійної реформи, коли на пропозиції профспілок не вистачає голосів, або під час підготовки медичної реформи, коли їх взагалі не хочуть чути. Це пряме порушення прав громадян під час проведення змін у соціально-економічній сфері, впевнені члени президії.

Попри гучні заяви політиків, профспілки бачать лише подальше падіння обсягів виробництва та скорочення робочих місць. Це вимагає від ФПУ та її членських організацій діяти більш активно для запобігання подальшому зниженню рівня життя більшості населення країни. Адже за таких умов, навіть громадяни, що мають роботу, можуть опинитись на межі бідності.

У зв'язку з цим Федерація профспілок України об'являє підготовку до всеукраїнської акції протесту з єдиними вимогами до Уряду та Парламенту, які стосуються проведення реформ, формування бюджету, відновлення роботи промисловості, прийняття Трудового Кодексу.

Дата проведення акції - 14 листопада 2017 року під стінами Верховної Ради.

Загальнонаціональні вимоги профспілки мають підготувати до 17 жовтня.

Джерело - http://fpunews.org/14-listopada-vseukrayinska-aktsiya-protestu-profspilok/

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.