Пластуни провели вишкіл з фаєр шоу

31 Бер 2015 / 08:48 | Переглядів: 1965

файр шоу вишкіл Пласт

28 берзня тернопільські пластуни провели вишкіл Вогянного Шоу "Вулкан". Програмою було передбачено навчання вогняного шоу з поями та стафом. Інструкторами був татр братів Шаповалів "SONG OF FIRE".

Спочатку учасникам вишколу розповідали про історію вогняного шоу, спорядження і техніку безпеки при роботі з вогнем. Далі і впродовж всього дня вони вчилися мистецтва фаєр шоу. Найперше - це як правильно володіти поями (гніт з негорючої тканини прикріплений до сталевого ланцюга). Не всім добре получалося спочатку, проте кожен освоїв ці навички і вивчив кілька рухів.

Перейшовши до етапу, коли безпосередньо слід використовувати живий вогонь, учасники показували все, чого вони навчилися за день. Дехто боявся, але переборовши страх влаштував своє шоу.

Магія Вогню підвладна кожному! Не втрать можливість підкорити цю стихію! - гасло вишколу. Учасники справді зрозуміли, що таке магія вогню, і відчуття, коли ти маєш над ним владу.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.