Перша в Україні освітня програма розвитку підприємницьких можливостей для жінок стартує в листопаді 2014!

20 Жов 2014 / 06:41 | Переглядів: 2225

жінка

14 листопада 2014 року Київська Школа Економіки (KSE) та проект "Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні" (Агро-Львів) запускають модульну навчальну програму розвитку підприємницьких можливостей для жінок - "Агроледі".

Досить часто підприємництво в Україні розвивається стихійно, несистемно: підприємцям бракує не лише знань законодавства, фінансів, менеджменту, але й навиків забезпечення особистої ефективності. Програма "Агроледі" спрямована на об'єднання жінок з підприємницьким досвідом в аграрному секторі і створення для них навчально-розвиваючого середовища, яке сприятиме їх особистому зростанню, професійному розвитку, обміну досвідом та налагодженню мережі ділових контактів.

Тривалість програми - 3 місяці. Протягом цього часу учасниці відвідають 5 дводенних модулів, які проходитимуть у Києві. Участь у програмі безкоштовна, проте учасниці самостійно покривають транспортні витрати та вартість проживання. Слухачкам, які відвідали всі модулі та успішно виконали завдання, організатори відшкодовують 50% вартості витрат на проїзд та проживання.

Для реалізації програми будуть залучені бізнес-професори KSE, експерти у сфері фінансів, кредитування, інвестування та фахівці-юристи.

Тематика навчальних модулів наступна:

1. Лідерство, особиста ефективність
2. Власна справа: стратегія та планування
3. Управління: маркетинг та люди
4. Фінансовий менеджмент
5. Можливості для зростання

Програма "Агроледі" дозволить жінкам отримати інструменти для особистого самовдосконалення та навики для ефективного управління власною справою. Програма орієнтована на жінок у віці 20-50 років, які мають досвід ведення бізнесу в агросфері (не менше 1 року).
У програмі поєднано чотири ключові компоненти:
навчально-освітня складова
надихаючі вправи та зустрічі з успішними лідерами
створення мережі однодумців для взаємопідтримки та взаєморозвитку
постійна онлайн-комунікація.

"Агроледі" - це перший в Україні ґрунтовний курс, який дозволяє не просто отримати знання, але й набути важливих особистих та ділових компетенцій, необхідних учасницям для вироблення системного підходу до управління власною справою. Створення спільноти жінок-лідерів матиме також синергетичний ефект - учасниці зможуть започаткувати спільні ініціативи та розпочати нові проекти, що позитивно вплине як на бізнес учасниць, так і на регіональне бізнес-середовище.

Контактна інформація. Для отримання більш детальної інформації про програму просимо звертатися до координаторів: Віта Думанська, vdumanska@kse.org.ua, тел. 093 92 00 791, Іванна Куртик, ikurtyk@kse.org.ua, тел. 098 80 40 054, Григорій Федак, grygoriy@agrolviv.com.ua, тел. 067 503 77 29.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.