Нехай добро повернеться бумерангом

02 Гру 2017 / 09:50 | Переглядів: 1857

снід

Щорічно 1 грудня по всьому світу відзначається день боротьби зі СНІДом, який присвячений профілактиці, попередженню та зниженню рівня розповсюдження ВІЛ-інфекції серед суспільства. З метою збільшення обізнаності серед молоді щодо свого ВІЛ - статусу, благодійна організаціяМережа та відділення профілактики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу провела акцію "ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього". Акція проходила в університетах Тернополя, а саме у Тернопільському Національномуекономічному університеті та Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка. Зусиллями волонтерів були організовані інформаційна кампанія, благодійний ярмарок та тестування на ВІЛ експрес методом. У фойє головних корпусів університетів була проведена просвітницька робота, де студенти ознайомилися зі способами профілактики ВІЛ-інфекції. Приємно відзначити небайдужість суспільства щодо знедолених, серед яких були не тільки студенти, а й багато викладачів університів, іноземних студентів, які також долучилися до проведення кампації. Виручені кошти з благодійної ярмарки будуть направлені на потреби та соціальну допомогу ВІЛ-позитивним дітям. Медичні працівники СНІД-центру здійснювали конфіденційну діагностику швидкими тестами на виявлення антитіл до ВІЛ, де кожен бажаючий мав змогу визначити свій ВІЛ статус, загалом протестовано 93 особи. В рамках акції наLED-моніторах, була розміщена всеукраїнська соціальна реклама "ВІЛ-невидимий. Пройди тест - врятуй життя".

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації ТНЕУ, особисто проректору з виховної роботи Сорочинській С.М., студентам волонтерам, які активно долучилися до проведення акції. Глибока подяка адміністрації ТНПУ, зокрема, заступнику проректора з виховної роботи Бротславському В.Л., а також волонтерам, медичним працівникам та всім небайдужим, які долучитися до здійснення акції "Нехай добро повернеться бумерангом". Якщо зацікавила інфа, надішлемо фото.

Контакти:

+380678902483 Наталя
0678041987 Андрій

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.