На військову службу відправили 60 призовників з Тернопільщини

10 Жов 2013 / 15:46 | Переглядів: 1702

призов Сергій Надал дарує подарунки

Під звуки військового маршу у рамках призовної кампанії "Осінь-2013", 9 жовтня зі збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату урочисто відправлено до лав Збройних Сил та інших військових формувань України 60 призовників з Тернопільщини.

Крім родичів, близьких і друзів, проводжати тернополян до війська прибув міський голова Тернополя Сергій Надал. Очільник міста разом з в.о. Тернопільського обласного військового комісара Романом Галаком вручили кожному призовнику "солдатські набори" (засоби гігієни, блокноти і ручки) та побажали успішної служби.

"Нажаль, українська армія сьогодні переживає не кращі часи. Але українці завжди з повагою ставились до військових. На різних етапах історії при першій же нагоді створювали власні збройні формування. Вірю, що кращі часи сильного, технічно оснащеного, фізично і морально вишколеного, високоавторитетного українського війська - не за горами. Армія - один з найважливіших символів сильної державності. Від сьогодні майбутнє армії залежить також і від цих юнаків, - зауважив Сергій Надал. - Тож нехай в українських воїнів і у майбутніх солдатів буде міцне, справді богатирське здоров'я, справна зброя і гідні приклади для наслідування у захисті національної безпеки. Бажаю вам натхненного служіння народу. Нехай вашу службу супроводжують патріотизм, сумління і честь. Бажаю добробуту вашим родинам. Нехай Господь наділить вас своїми ласками і щедротами".

Після завершення призовної кампанії у військах служитиме 260 тернополян. 100 - у Збройних Силах України, 160 - в інших військових формуваннях: державній службі спеціального транспорту та Міністерстві внутрішніх справ.

Джерело: rada.te.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.