Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з Днем Збройних Сил України

06 Гру 2014 / 13:02 | Переглядів: 1797

Надал Сергій святкові вітання

Шановні воїни та ветерани! Від свого імені і від імені всієї міської громади вітаю вас з днем Збройних Сил України!

За останній рік українці переконались наскільки важливим для країни і її поступального розвитку є сильна і професійна армія. За останній рік армія практично створилась знову. Створилась з лепти пожертв бідняків, з волонтерської праці молоді, з похоронів героїв і пісні “Плине кача”. Армія створилась з нових героїв, які своїм життям заплатили за нашу Незалежність. Армія твориться зараз зусиллями всього українського народу.

Сьогодні ми відчуваємо справжнє значення слів, що українці є спадкоємцями слави Києвської русі і війська Запорізького, січових стрільців і УПА. Нові герої, їх подвиги і приклад, дає натхнення сучасникам, стане легендою для майбутніх поколінь.

Революція гідності переламала хід історії і відкрила для України і світу нову можливість. Можливість назавжди позбутись людиноненависницької кремлівської фашистської системи. Системи, на совісті якої мільйони закатованих голодоморами, репресіями, концтаборами і етнічними чистками українців, кримських татар, інших народів світу. Україна - на передовому рубежі боротьби з силами зла. Наші воїни захищають не лише Україну, вони захищають цивілізований світ від мороку рашизму.

Тому український народ гуртується навколо армії. І поняття армії сьогодні - повністю народне. Це всі роди військ, Національна гвардія, батальйони територіальної оборони, добровольчі батальйони, волонтерські системи забезпечення. Армія - це вся Україна.

В День Збройних Сил України вітаю всіх військовиків. Зичу здоров'я, добробуту і Божих ласк. А найбільше зичу перемоги, мирного неба над єдиною, могутньою, процвітаючою країною - країною слави наших предків, країною майбутнього наших дітей!

Слава Україні!

З повагою,
міський голова Тернополя Сергій Надал

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.