На Тернопільщині відбувається мобілізаційний збір

05 Лис 2014 / 09:34 | Переглядів: 1972

мобілізаційний збір армія АТО

Фото: Василь Лабай

На Тернопільщині на базі обласного військового комісаріату проходить мобілізаційний збір. До заходу, який триватиме до кінця цього тижня, залучаються військові комісари, офіцери які відповідають за проведення мобілізації, а також голови районних державних адміністрацій під керівництвом голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка. Мобілізаційний збір на території області проводиться за рішенням начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Віктора Муженка.

За словами тимчасово виконуючого обов'язки Тернопільського обласного військового комісара полковника Володимира Катинського мобілізаційний збір із залученням такого представницького кола осіб відбувається для єдиного розуміння процесів мобілізації та покращення якості її проведення.

— Завдання мобілізаційного збору має на меті проаналізувати попередні три хвилі часткової мобілізації, формування єдиної думки щодо покращення проведення заходів мобілізації, а також безпосередньо на облаштованих навчальних місцях показати заходи, які необхідно здійснювати під час мобілізації як для військових комісарів, так і голів державних адміністрацій, міських та сільських рад області. Щоби особи, які відповідають за заходи мобілізації, проводили її у більш якісному ракурсі, — зазначив полковник Володимир Катинський.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк заклив усіх учасників мобілізаційного збору до відповідального ставлення до заходів проведення мобілізації, адже час вимагає від кожного нових знань і досвіду.

— Маємо розуміти спільну відповідальність, тому що питання обороноздатності України, її захисту є обов'язком кожного громадянина нашої Батьківщини. Цілий ряд районів області під час попередніх хвиль часткової мобілізації продемонстрували здатність до самоорганізації. Процес удосконалення має продовжуватися, усі мають бути готові до виконання покладених на нас завдань, оскільки питання безпеки держави, її цілісності — це не лише питання тих людей, які зараз перебувають на Сході України, це питання кожного з нас і у першу чергу представників влади, — наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк

Варто зазначити, що на наступному тижні мобілізаційний збір відбудеться у всіх районах області.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.