На Тернопільщині готуються до мобілізації

03 Бер 2014 / 18:32 | Переглядів: 2296

мобілізація

Військові комісаріати Тернопільської області проводять підготовчі заходи для проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів. Про це сьогодні 3 березня на брифінгу розповів тимчасово виконуючий обов'язки Тернопільського обласного військового комісара полковник Володимир Катинський. За його словами зараз відбувається доукомплектування військкоматів області для подальшого проведення зборів приписного складу.

— Приписний склад — це особовий склад, який приписаний до військової частини в разі проведення мобілізації, — зазначив полковник Володимир Катинський, — Раніше у нас по усіх військкоматах пройшло масове скорочення. Відповідно штат військових комісаріатів помітно зменшився. Але щоб вони могли провести мобілізацію людських і транспортних ресурсів, потрібно провести спершу доукомплектовування, власне, самих військових комісаріатів. Для цього зараз і проводяться збори.

Водночас, як повідомив ТВО обласного комісара на Тернопіллі населення демонструє високий патріотизм. До військкоматів області на добровільних засадах звертається чимало людей, які вислюють побажання надати свою допомогу і, зважаючи на ситуацію в країні, просяться до війська. Наразі у військкоматах записують їхні контактні дані. При потребі ці люди будуть викликатися у комплектуючі військові установи.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України
Фото Івана Пшоняка

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.