ЧАСТКОВА МОБІЛІЗАЦІЯ І ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ?

17 Бер 2014 / 14:17 | Переглядів: 2628

мобілізація 12

Питання часткової мобілізації!
Верховна Рада затвердила указ виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова №303 від 17 березня "Про часткову мобілізацію". За прийняття відповідного законопроекту № 4466 проголосувало 275 депутатів, за необхідних 226.
Указ набирає чинності після його затвердження в парламенті, а закон, прийнятий в Раді - з дня його опублікування.
Мобілізація проводитиметься протягом 45 діб з дня набуття чинності указу.
Мобілізацію оголошено на території всіх 24 областей України і в Києві. На території Криму і Севастополя.
Військові формування та оперативно-рятувальна служба цивільного захисту будуть переведені на організацію і штати воєнного часу.
Мобілізація має бути здійснена в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву, призов військовозобов'язаних, у тому числі резервістів, і поставку транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил і Національної гвардії.
Місцевим органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування доручено організувати і забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини.
Також місцевим органам виконавчої влади доручено виділити тимчасово будівлі, споруди, земельні ділянки, транспортні та інші матеріально - технічні засоби.
Кабінет Міністрів має забезпечити фінансування і прийняти в межах повноважень інші заходи, пов'язані з оголошенням та проведенням часткової мобілізації.
Часткову мобілізацію оголошено у зв'язку з різким ускладненням внутрішньополітичної ситуації, втручанням Росії у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в Криму і Севастополі.
При доповіді законопроекту секретар РНБО Андрій Парубій повідомив, що в Збройні Сили планується мобілізувати 20 тисяч осіб.

Про оголошення часткової мобілізації населення сповіщає військовий комісар через засоби масової інформації.

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ ЧОЛОВІЧОЇ СТАТІ ВІКОМ ДО 45 РОКІВ:
Усі громадяни України віком до 45 років, які проходили військову службу у лавах Зсбройних сил або інших військових формувань, повинні особисто звернутися у районний військовий комісаріат за місцем реєстрації та перебування на військовому обліку.
З отримання повістки необхідно прибути за вказаним місцем у визначений час!
Для уточнення інформації подаємо контактні телефони військових комісаріатів області:на фото!!!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.