Ми те, що ми їмо!

07 Лис 2015 / 08:57 | Переглядів: 3027

здорове харчування школа

Вже другий рік поспіль Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення для дітей шкільного віку міста Тернополя проводить заняття про корисне та раціональне харчування. Мета цих заходів - сформувати стійкі знання з основ правильного харчування, які в подальшому допоможуть підростаючому поколінню зберегти здоров'я, адже як сказав великий Гіппократ: "Ми те, що ми їмо…".

Формувати навики раціонального харчування потрібно, як найшвидше. Саме таку мету ставили перед собою організатори пізнавальних заходів "Ти з того, що їси" та "Здорове харчування", які відбулися 5 листопада в приміщенні Тернопільського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич" та 6 листопада у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20.

Заняття проводились в ігровій формі. Діти складали "піраміду харчування", "варили" український борщ, вибирали з "кошику Незнайки" тільки корисні продукти, таким чином вчились орієнтуватись у різноманітті харчових продуктів на полицях в супермаркетах та магазинах. Школярі дізнались багато цікавого про молочні продукти та їх користь для здоров'я, також взяли участь у вікторині "Молоко у нашому житті", найактивніших нагородили подарунками від партнера ТМ "Молокія".

Та головне, на що зверталась увага дітей, - здорове харчування має стати стилем життя, що принесе комфорт та фізичне здоров'я.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.