«Університет Журналістської Майстерності» запрошує взяти участь у 8 модулі, присвяченому темі ВІЛ/СНІДу

14 Жов 2013 / 14:25 | Переглядів: 2375

снід

"Університет Журналістської Майстерності" запрошує взяти участь у 8 модулі, присвяченому темі ВІЛ/СНІДу

УАВПП за підтримки Системи Компаній Кока-Кола в Україні та за сприяння Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД" оголошує про початок набору до навчальної групи на 8-й навчальний модуль "Університету Журналістської Майстерності". Тематика 8-го модуля - підвищення професіоналізму у висвітленні СНІДу як хвороби, як суспільного явища, а також лікування, життя зі СНІДом та боротьби з ним.
Навчання у модулі заплановано на 21-22 листопада 2013 року.

Захід буде проведений напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначають 1 грудня. Учасники зустрінуться з цікавою особистістю, яка живе зі СНІДом і розкаже, з чим доводиться стикатись такій людині і як на це реагує суспільство; з лікарем, який поділиться корисною для журналіста інформацією; з фахівцем, який зверне увагу на дуже важливі юридичні обмеження та можливості, що має знати та використовувати у своїй роботі журналіст.

Також ви відвідаєте лікарню, дізнаєтесь про замісну терапію та побачите як працює центр обміну шприців. Це ще не все, що заплановано, тому слідкуйте за подальшою комунікацією.
Найважливішою відмінністю набору до навчальної групи цього разу буде те, що група складатиметься з журналістів, які активно пишуть про СНІД, або мають бажання та чіткий план щодо висвітлення даної тематики. Якщо Ви - саме така людина, запрошуємо Вас подати заявку на участь у навчальній програмі.

Програму та місце проведення навчального модуля ми оголосимо додатково.

Будь ласка, зауважте, що:
- Загальна кількість слухачів у групі - 20 осіб.
- Можлива участь лише одного представника від одного видання.
- Навчання в "Університеті Журналістської Майстерності" є безкоштовним.
- Організатор бере на себе усі витрати з організації навчального модулю, харчування та проживання учасників з інших міст України, аніж Київ, а також компенсує учасникам вартість проїзду до Києва та назад.

Відбір претендентів на участь у модулі здійснюється на конкурсних засадах. Перелік документів, які необхідно подати на конкурс до 4 листопада 2013 року...

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.