"25 жовтня ми будемо обирати місцеву владу і цей вибір на наступні 5 років.
Щиро закликаю і кандидатів, і виборців бути обережними з політичними проектами й тоталітарними партіями.
Чому?
Розповім власну, дещо довгу, але пізнавальну історію як твої, навіть дуже добрі наміри, можуть зіткнутись у нерівній боротьбі з владно-партійною системою, у якій немає формули виграшу.
У 2017-му році міський голова Сергій Надал витратив неймовірні зусилля і ресурси аби у будь-який спосіб усунути кількох депутатів Тернопільської міської ради.
Для усунення "загрози" включались усі можливі важелі: звозились під міськраду мешканці інших міст, підсилювалась "охорона" тітушками, проводились фальшиві "народні" ініціативи з відкликання депутатів, підкуповувались члени територіальної виборчої комісії, оплачувались розміщення брехливих матеріалів як в електронних і друкованих ЗМІ. Цей список можна продовжити, але все ж ключовими залишається питання:
То чому тодішні депутати Іван Сороколіт, Ігор Турський та Роман Навроцький, обрані з високою підтримкою виборців, стали запеклими ворогами Сергія Надала і як наслідок - контрольованої ним партії "Свобода"?
ЧОМУ? ЗАРАДИ ЧОГО?

Ми (троє депутатів) були дуже "нечемні" для владної "системи" та надто активні. Ми відмовлялись сліпо виконувати забаганки Сергія Надала щодо депутатських голосувань на сесіях за сумнівно-законні та, що важливіше, аморальні рішення або ті, які категорично не підтримують наші виборці - тернополяни.


Нашу категоричну відмову підтримати зміни до Генерального плану міста Тернополя у чинній фальшованій редакції. Про це коротко можна почитати тут - https://poglyad.te.ua/podii/zyavylys-dokazy-falshuvannya-genralnogo-planu-ternopolya.html

Блокування прийняття рішення щодо виділенні конфліктної земельної ділянки начальнику міської поліції в центрі міста. Проти цього рішення виступали власники сусіднього будинку, серед мешканців якого є учасник бойових дій російсько-української війни.

Відстоювання інтересів тернополян, які виступають проти реконструкції існуючих газових котелень, що стоять поряд з їх будинками, під котельні на торфі.

Підготовка та прийняття рішення щодо запровадження Наглядових рад при комунальних підприємствах (рішення №7/13/225 від 16,20.12.2016 - https://ternopilcity.gov.ua/sesiya/rishennya-sesii-arhiv/4583.html).

Допомога тернополянам у блокуванні спроб забудувати зелену зону поряд з гуртожитком на вул.Текстильна, 2. Згодом - усунення перепон у законній приватизації їх кімнат, бо забороною у приватизації мешканцям мстили за їхню позицію. Неодноразові виступи на сесіях, засіданнях виконкому, запити Романа Навроцького та Івана Сороколіта щодо цього питання є в стенограмах та архівах (https://ternopilcity.gov.ua/sesiya/rishennya-sesii-arhiv/4591.html).

Ми, часто, відкидаючи особистісний фактор, намагались побудувати конструктивну команду з усього складу депутатського корпусу, руйнуючи при цьому класичний управлінських підхід Сергія Надала: "розділяй/пересвари і володарюй".
До ІНШИХ ПРИЧИН, через які, у розумінні наших опонентів, ми стали "зрадниками", можна віднести наступне:













Це лише невеликий перелік справжніх причин конфлікту. За майже 2 роки роботи нового скликання міської ради складно пригадати усі наші "зради". Опоненти ж, відчувши небезпеку, що всі їхні схеми та "договорянки" перестають працювати, вирішили не шкодувати ресурсів для того, щоб очорнити та унеможливити наші подальші активності як депутатів.
Наша діяльність досить серйозно викривала та руйнувала багаторічну фальшиву ширму прозорості, європейськості й патріотизму.

Обираючи партію дуже важливим є розуміння потенційних загроз. Якщо є розходження цінностей/світогляду кандидатів і їх партій - це гарантований відтягнутий у часі конфлікт. Тоталітарна партія переможе будь-кого, бо рядовий член юридично в ній ніхто.
І виборцям і кандидатам варто пам'ятати, що в однаковій мірі важливі і людина (кандидат) і команда (партія).
Саме тому я та десятки дуже щирих у своїх намірах тернополян саме в "Силі Людей" - в партії без власника, директора та з дуже чіткими, справедливими правилами."
Іван Сороколіт