Про ілюзію відновлення медицини

11 Кві 2020 / 09:03 | Переглядів: 1165

Іван Сороколіт на тему тему комунального підприємства "Тернопіль Інтеравіа".

Зараз у нас з'являється оманливе відчуття, що "завдячуючи" коронавірусній кризі бізнесмени-благодійники (безперечно молодці!) та термінові бюджетні вливання нарешті виводять медицину з кризи.


Розчарую. Це не так. Якісна медицина/освіта/ЖКГ є не тоді, коли разово купується щось круте, хороше, дороге чи тимчасово преміюється, а тоді коли галузі якісно УТРИМУЮТЬСЯ. Дорого. Постійно. За бюджетний кошт чи за кошт клієнта - це вже інше питання. Якщо ми купимо супер-хороше дороге авто і будемо заправляти його неякісним паливом, не проходити якісний поточний ремонт з заміною дорогих деталей, їздити по розбитих дорогах з водієм з зарплатою 3000 грн., який думає як би то заробити ліваку щоб прогодувати сім'ю, то це авто досить швидко перестане бути новим та ефективним. У децентралізованої влади, на жаль, в пріоритеті фонтани/бруківка під "правильних" підрядників. Мери міст (не всі) водять свої міста до дорогих косметологів/візажистів у той час, коли треба замовляти професійних хірургів.


Іван Сороколіт, політик, громадський діяч

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.