Іван Сороколіт: «Коли в Тернополі влада вбила місцеве самоврядування і втратила цивілізований звязок з громадою, то починає говорити вулиця»

04 Лис 2018 / 23:14 | Переглядів: 5560

Іван Сороколіт: «Коли в Тернополі влада вбила місцеве самоврядування і втратила цивілізований звязок з громадою, то починає говорити вулиця» 2

4 листопада, у Тернополі уперше після революції гідності відбулася масова акція протесту проти зухвалих дій влади - цього разу місцевої. Її учасники виступили проти нових тарифів у громадському транспорті, внаслідок чого з 1 листопада вдвічі зросла вартість проїзду в нашому обласному центрі. Протестуючі, серед яких були як тернополяни, так і жителі навколишніх сіл вимагали, щоб підступне рішення виконкому Тернопільської міської ради про підвищення тарифів було скасувано. На народному віче вони зібрали підписи на підтримку резолюції, яку назвали "Резолюцією підвищених тарифів", у якому вимагають надати у відкритий доступ детальну інформацію про структуру витрат, подану перевізниками для підвищення тарифів. Ситуацію коментує один відомих громадських діячів Тернополя та лідерів місцевого осередку політичної партії "Сила людей" Іван Сороколіт:

Іван Сороколіт:

- Коли в Тернополі влада вбила місцеве самоврядування і втратила цивілізований звязок з громадою, то починає говорити вулиця.

І справа навіть не тарифах, а в усвідомлення людей, що їх вважають за темну масу, якій можна постфактум пояснити усі "переваги" і "єдиноможливе" рішення через контрольовані газети, телеканали, інтернет-сайти та "брехунці" в громадському транспорті.

Поспілувавшись з багатьма людьми, відчув серйозну радикальну налаштованість людей. Причому саме до міськоїради і безспосередньо міського голови.

Після мітингу тернополяни поділились на окремі групи і продовжили акцію у вигляді проетсту з перекриття вулиць. І добряче отримували на горіхи ті, хто намагались їх у цьому відговорити.

Іван Сороколіт:

"Сила Людей" підтримує громаду Тернополя і вимагає скликання позачергової сесії Тернопільської міської ради з єдиним питанням - "Скасування ганебного рішення про підняття вартості проїзду у громадському транспорті на 60-100%", - наголосив Іван Сороколіт.

Відео з одного з місць перекриття дорожнього руху (вул.Гоголя, поблизу дитячої лікарні) -https://www.youtube.com/watch?v=Hyb-eG_Gi44


Галина ЖУРАВНА.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.