Губернатор дав доручення - відслідковувати новини з Криму

06 Бер 2014 / 18:13 | Переглядів: 1118

Корвет Тернопіль прапор

В області запрацював громадський інформаційний корпункт підтримки ВМС

Відповідно до доручення голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка в області створено громадський інформаційний корпункт підтримки наших військово-морських сил. Основна мета - правдиве інформування населення щодо ситуації у Криму. Очільник краю закликає не дезінформувати населення та не створювати паніку.

Інформаційний корпункт бере на себе збір інформації та інформування від першоджерел. Відповідатиме за достовірність та збиратиме інформацію Ігор Крочак - військовий історик, один з авторів книги "Протичовновий корвет Тернопіль".

За інформацією колег-журналістів і офіцерів ВМС ЗС України на 14.30 біля входу у південну військово-морську базу ВМС України (озеро Донузлав) російські військові затопили списаний військовий корабель "Очаков". Глибина в місці затоплення сягає 9-11 метрів. Тепер фарватер входу виходу для українських сил повністю заблоковано.

У бухті Стрілецькій виставлено боново-сітьове загородження для блокади українських сил. Буксир ймовірно належить до ЧФ Російської федерації, маневруючи і рухачись в акваторії, скидає протидиверсійні гранати.

Гелікоптер, на якому прибули іноземні репортери, був блокований двома Мі-24, а далі взагалі захоплений.

Протичовновий корвет "Тернопіль" знаходиться в Севастопольській бухті разом з іншими українськими силами та з честю виконує поставлені командуванням завдання.

джерело http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/66865.htm

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.