Фінальний етап конкурсу «Найкращий читач – 2014»

26 Бер 2014 / 12:12 | Переглядів: 3351

бібліотека книжки окулярник

Починаючи з 2002 року в Україні традиційно проводиться Всеукраїнський конкурс "Найкращий читач", в якому змагаються найактивніші та найзавзятіші читачі - учні 6, 7, 8 класів.

Організаторами Конкурсу є Громадська організація "Форум видавців"(м. Львів), Національна бібліотека України для дітей, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

Проведення конкурсу в Тернопільській області координує обласна бібліотека для дітей та районні бібліотеки для дітей.

Конкурс відбувається в чотири етапи:

1-й етап (відбірковий) - з 1 до 25 лютого 2014 р. в усіх шкільних, дитячих і сільських бібліотеках (філіях).

2-й етап (міський/районний) з 1 до 21 березня 2014 р.

3-й етап (обласний) з 25 до 30 березня 2014 р.

4-й етап (підсумковий) проводиться 15-18 травня 2014 р. у Львові на Фестивалі дитячого читання "Книгоманія" в межах Міжнародного дитячого фестивалю у Львові.

Головною метою Конкурсу є заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, популяризація найкращих надбань української і світової класичної й сучасної літератури, привернення уваги громадськості, державних і недержавних установ і організацій, засобів масової інформації до проблем дитячого читання, а також підвищення соціального значення і ролі бібліотек.

Під час усіх етапів Конкурсу учасники читають книжки і нотують прочитане у спеціальних щоденниках. Переможцями стають діти, які зможуть продемонструвати членам журі свій читацький щоденник, цікаво і грунтовно переказати і проаналізувати зміст прочитаних книг, а також дати відповіді на запитання, що стосуються обізнаності з художньою літературою.

27 березня 2014 року об 11 годині Тернопільська обласна бібліотека для дітей проводить 3-ій обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач - 2014".

У змаганнях візьмуть участь кращі читачі - представники від районів області та м. Тернополя, які обирались під час проведення 1-го та 2-го етапів конкурсу на рівні сільських, шкільних та районних бібліотек.

За результатами змагань буде визначено трьох переможців (по одному з 6, 7 і 8 класів), які отримають звання "Найкращий читач України - 2014" і головний приз - подорож до Львова на Міжнародний дитячий фестиваль "Книгоманія-2014" у травні. Під час фестивалю переможці конкурсу відвідають безліч цікавих подій, матимуть насичену програму зустрічей з письменниками, візьмуть участь у конкурсах, квестах та інших розвагах.

Бажаємо успіхів усім конкурсантам, які будуть змагатися за звання "Найкращий читач - 2014".

Надія Чайківська -

заступник директора Тернопільської

обласної бібліотеки для дітей

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.