День відкритих дверей у Тернопільському вищому професійному училищі № 4 ім. М. Паращука

03 Кві 2013 / 10:11 | Переглядів: 3097

день відкритих дверей в училищі №4

31 березня 2013 року фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у Дні відкритих дверей навчального закладу, який відбувся у Тернопільському вищому професійному училищі № 4 ім. М. Паращука, з метою презентації учням загальноосвітніх шкіл актуальні та престижні на ринку праці професії

Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, столяр, паркетник, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, маляр, конторський службовець (бухгалтерія), оператор комп'ютерного набору, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення - ось далеко не повний перелік професій, за якими можна отримати фах у цьому закладі.

Знайомство з навчальним закладом розпочав директор Вищого професійного училища - Павло Федик. Він розповів про здобутки та досягнення, успіхи студентів, перспективи розвитку, ознайомив із умовами вступу до навчального закладу. Наголосив про усвідомлення та важливість вибору професії.

З умовами вибору професії детальніше ознайомив всіх присутніх директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк, а також охарактеризував ситуацію на ринку праці Тернопільщини, вказав на актуальні професії та спеціальності, яких сьогодні потребує роботодавець.

Фахівці центру зайнятості інформували учасників заходу про послуги, які надає служба зайнятості випускникам загальноосвітніх шкіл та молоді, знайомили із змістом професій, які можна здобути у ВПУ №4, та їх актуальністю на ринку праці, роздавали інформаційні буклети.

Всі бажаючі мали можливість пройти профдіагностичне тестове обстеження, за допомогою якого визначали схильність майбутнього абітурієнта до певного типу професій. Адже кожному, хто обирає сферу професійної діяльності або нову професію важливо, перш за все, визначитися щодо своїх особистих можливостей, здібностей, знань, умінь, навичок та стану здоров'я.

Близько 100 школярів разом зі своїми батьками отримали можливість зблизька познайомитись з цим навчальним закладом: його навчальними аудиторіями та виробничими майстернями, гуртожитком, поспілкуватися з викладачами та студентами, майбутніми кваліфікованими робітниками.

Заступник начальника відділу
активної підтримки безробітних Струмецька Т.С.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.