«Блакитний океан» успіху

26 Чер 2014 / 19:33 | Переглядів: 2219

IMG_2136.JPG

В четвер 26 червня з 10.00 до 11.00 секретар міської ради Ігор Турський провів тренінг на тему “Менеджмент власної кар'єри” для учасників проекту Студентська республіка. Отримавши паспорт громадянина Студреспубліки, політик відчув себе своїм серед молоді і вирішив провести захід не в формі повчальної лекції, а як неформальну зустріч. Ігор Турський, який в минулому був викладачем кафедри менеджменту ТНЕУ якнайкраще знайшов спільну мову з студентами і пояснив хлопцям та дівчатам як правильно ставити собі цілі в житті і досягати їх. Розпочав свій виступ чоловік з влучної фрази Стіва Джобса про те,що для того,щоб бути успішним людина повинна бути "голодною" і "спраглою", тобто прагнути до самовдосконалення.

"Ми прекрасно розуміємо, що завтра ви прийдете "голодні", тобто цілеспрямовані і ви займете наше місце, бо ми станемо лінивими і "не голодними і не захочемо більше розвиватися", - додав секретар міської ради.

Також Ігор Турський зазначив, що для того, щоб створити вдалу кар'єру потрібно проявити оригінальність та індивідуальність: "Ми живемо в такий час,коли кожен з вас має чимось відрізнятись один від одного. Лише тоді ви будете цікаві для суспільства. Є така праця американських авторів "Філософя блакитного океану", де розповідається про те, що все бізнес середовище чітко поділяється на два "океани":багряний - все те,що було придумано до нас і блакитний - те, чого ще ніколи не було. Ви маєте навчитись подавати себе по-новому,бути своєрідним "блакитним океаном". Не мисліть шаблонами, а вчіться формулювати свою думку."

Після доповіді політик радо відповів на запитання учасників "Студреспубліки" і поділився власним досвідом та баченням розвитку майбутніх поколінь.

Закидальська Галина

Фотоальбом: «Блакитний океан» успіху

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.