Учитель року провела майстер-клас для тернопільських дітей

09 Чер 2015 / 13:44 | Переглядів: 2443

малювання1

У тернопільській школі №4 провели два унікальних майстер-класи з образотворчого мистецтва. Вчителям та дітям розкривали секрети творчості та професійного успіху.

Досвідом роботи на тему "Проектування особистісного розвитку школяра через вивчення творчості тернопільських художників" ділилася Галина Кізілова, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2015" у номінації "Образотворче мистецтво". Мисткиня провела майстер-клас, поділилася вміннями, секретами праці. Розповіла, як починала малювати.

"Тема мого майстер-класу стала справжнім ноу-хау. Окрім мене ніхто її так не досліджував і не поширював. Ділюся практичними навичками. Працювати з людьми важко, важко переконати їх працювати з дітьми", - розповіла Галина Кізілова.

З кращими педагогами області з образотворчого мистецтва зустрівся Євген Удін. Заслужений художник України, відомий митець-графік провів майстер-клас, на якому ознайомив педагогів із 7 видами штриховки, розкрив секрети свого професійного успіху.

За словами художниці, Євген - надзвичайна людина, відкрита і дуже щира. Напряму спілкувався з усіма, показував різні види штриховки, ділився досвідом і методиками виконання. Вчителі створювали власні малюнки, а він підказував як краще, допомагав", - пригадує Галина Кізілова.

"Я противниця класичного підходу, натомість - люблю особистий підхід. У Євгена відсутні заангажованість і пафос. Він показує як реалізувати себе у даній сфері. Тактичний досвід - життєвий досвід", - ділиться вчителька.

Галина Кізілова віддана своїй роботі. Вона вчить дітей знати не лише всесвітньо відомих художників, а й акцентує увагу на тернопільських, популяризує їхню творчість. Завжди натхненно вчить учнів і часто відвідує з ними виставки, запрошує на майстер-класи.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.