Табір SPASE зараз біля Тернополя

23 Чер 2015 / 14:50 | Переглядів: 2599

SPACE

20 червня півсотні підлітків з різних куточків України з'їхались у Тернопіль, аби відомі спеціалісти ознайомили їх зі сферами журналістики, графічного дизайну, театрального мистецтва, фотографії та відео зйомки.
Табір проводиться на території відпочинкової бази, що поблизу с. Ступки. Комфортабельні будиночки, просторі зали, спортивні майданчики та смачна кухня забезпечують сприятливі умови для занять з вибраних спеціальностей, уроків англійської і польської мов і занять спортом.
Напередодні табору кожен його учасник мав можливість обрати спеціалізацію, у якій хоче себе спробувати протягом цих семи днів: журналістика, графічний дизайн, театральне мистецтво, фотографія та відео зйомка. Щодня запрошені викладачі-спеціалісти допомагають учням освоювати тонкощі своїх професій. Впродовж занять учасники табору як опановують ази теорії, так і реалізовують практику.
"Space" є своєрідним творчим початком для підлітків, котрі у майбутньому планують стати успішними людьми. Організувала табір команда "Школа Молодої Еліти".
- Все розпочалося з навчальних тренінгів для школярів 7-9 класів, під час яких успішні люди читали тренінги про те, як стати лідером в своєму середовищі. Ми вирішили поєднати лекції і таборування воєдино, - розповідає один з організаторів табору Сергій Корольчук.
Організатори добре попрацювали над результативністю програми. Тут на учасників чекає ранкова мотивація, що надихне до посиленої праці впродовж дня: уроків англійської і польської мов, занять за вибраною спеціалізацією та спілкування зі запрошеними спеціалістами.
- Так як більшість команди організаторів табору Space є пластунами, то мають певний досвід організації таборів на різну тематику. З'явилася ідея зробити творчий табір не лише для пластунів. Тому ми вирішили, що саме такий формат обіцяє вийти досить вдалим, - розповідає одна з організаторів табору Ольга Шимків.
Важливим фактором табору є робота з професіоналами, людьми, що власними силами досягли успіху у тих чи інших галузях і можуть стати гідним прикладом для наслідування. Завдяки досвіду запрошених лекторів і викладачів молодь має змогу черпати з їхніх слів надзвичайну кількість корисної інформації та навичок.
- Мені надзвичайно цікаво працювати з підростаючим поколінням. Кожен з учасників табору - індивідуальність, до якої необхідний особливий підхід. Проте я впевнена, що кожен з них володіє неймовірним потенціалом, - каже викладач спеціалізації фотографія Валя Головань.

- Дуже подобається співпрацювати з молоддю. Адже, я розумію, що я даю людям те, що можу їм дати і в свою чергу від них чогось вчуся. Бо коли сходяться незнайомі люди, завжди береш для себе щось нове, - розповідає викладач спеціалізації театр Андрій Оленин.
Табір "Space" відбувається вже вдруге і триває до 27 червня включно. Наступного разу табір планують провести вже цієї зими.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.