Скверу волонтерів імені Віктора Гурняка бути!

01 Лип 2017 / 14:20 | Переглядів: 3628

Скверу волонтерів імені Віктора Гурняка бути!

29 червня депутатська комісія з питань ЖКГ Тернопільської міської ради одностайно погодила зміни до титульного списку капітальних ремонтів "Об'єктів Благоустрою" серед котрих одним з найголовніших є "Сквер волонтерів імені Віктора Гурняка". Інші зміни можна побачити в порівняльній таблиці.

"Через брак коштів на повне фінансування частини об'єктів від окремих з них поки що доведеться відмовитись. Перед проведенням "бюджетної сесії" я наголошував на браку коштів і потребі дофінансування. На жаль, мене не було почуто. Окрім членів комісії Сергія Лупака, Галини Гевко та Тараса Білана в роботі комісії взяли участь також депутати Назар Зелінка та Юрій Штопко", - повідомив депутат Тернопільської міської ради Іван Сороколіт.

Вадим ПОЛАДОВ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.