Реквієм за Володимиром Стаюрою

28 Сер 2017 / 10:20 | Переглядів: 2472

Володимир Стаюра. Реквієм

Пам'яті Володимира Стаюри!.. Засумуй трембіто…!
Попри різні партійні, і не тільки, речі, йому вдавалося жити щиро. Він любив і цінував життя. Володя народився 19 червня 1966 року у с. Буцнів. Його життя було виповнене працею - студентською, робочою, підприємницькою. Але основне - на благо Батьківщини. Скромний уродженець Буцнева, не хапав із неба зірок. Закінчив перше училище в Тернополі, працював слюсарем контрольно-вимірювальних приладів на ВО "Оріон" (1986-1994). Ще тодійого цінували за щирість і безпосередність. Народний Рух, Вертеп, "Меморіал" - його життєва позиція буда чіткою і зрозумілою. У 1993 році закінчив Тернопільський приладобудівний інститут (ТНТУ). Володя один із перших на будівлі Тернопільської міської ради у 1990-му підняв український прапор. Від 1997 р. працював у підприємницькому середовищі. У 2009 р. - депутат Тернопільської обласної ради. 29 січня 2013 р. в 95-ту річницю бою під Крутами один з ініціаторів підняття над Тернопільською обласною радою червоно-чорного прапора ОУН.
Від 2015 р. - депутат Тернопільської міської ради, голова постійної комісії міськради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності. Активний учасник Революції Гідності, керівник штабу національного опору, учасник АТО 93 ОМБр ВСУ, заступник командира ОЗШР "Карпатська Січ".
Йому ніколи не було потрібно якихось відзнак, нагород, він був тим, про яких завжди залишиться пам'ять.

Віктор УНІЯТ,Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.