Тернопільські МНКівці наколядували 23 200 грн. для бійців

21 Січ 2015 / 14:54 | Переглядів: 1791

Коляда різдво МНК

Молодь з Тернопільського осередку "Молодіжного Націоналістичного Конгресу" (МНК) зібрала 23 200 грн. для бійців на сході в рамках акції "Коляда для Героїв". Частину коштів уже використали для укомплектування солдатів та допомоги пораненому військовому з Бучацького району, решту суми передали волонтерській мережі "Вільні Люди" для закупівлі авто для 54-го окремого розвідувального батальйону.

Збирали кошти як традиційні колядники. Ходили від оселі до оселі, співаючи господарям патріотичні колядки. Акція проходила у Бучачі, Теребовлі, Тернополі, Борщівському та Зборівському районах.

Зібрані кошти колядники використають для допомоги українським військовим на сході. Частину грошей уже реалізували для укомплектування солдатів та допомоги пораненому військовому з Бучацького району. Іншу частину коштів передали волонтерській мережі "Вільні Люди", аби докласти їх до закупівлі авто для 54-го окремого розвідувального батальйону.

"У акції взяли участь в основному школярі та студенти, які використали канікули з користю. Це хороший формат благодійної ініціативи, адже молодь продовжила українську традицію колядування, популяризувала патріотичні колядки. Важливо для нас було також задіяти саме молодь у районах області", - зазначив голова ТОО ВМГО "МНК" Василь Дубовий.

"Я рада, що змогла в такий приємний спосіб виконати свій обов'язок допомоги бійцям. Колядування саме по собі підіймає настрій, а тут ще й гроші для потрібної справи", - розповіла колядниця Тетяна Шпільман.

Організатори акції дякують усім щедрим господарям, що відчинили двері колядникам та зробили свій внесок у спільну справу.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.