Міжнародний проект Louder.me надає можливість виступу незалежним музикантам на спеціальній сцені фестивалю «Файне Місто»

18 Лип 2017 / 13:23 | Переглядів: 2193

Файне місто Louder.me

Проект Louder.me створений для того, аби допомогти незалежним музикантам знайти свою аудиторію. На спеціальній сцені фестивалю "Файне Місто" ви зможете послухати новий саунд та отримати нагороду за підтримку учасників імпровізованих музичних батлів.

Популярність і талант — не завжди взаємозалежні поняття. Музична індустрія часто нагадує айсберг, на вершині якого лише незначна частина гідних виконавців. Адже часто успіх залежить не від таланту, а від впливу лейблів та агенцій.


Стартап Louder.me дасть шанс незалежним та маловідомим музикантам знайти свою аудиторію, а додаток відкриє слухачам швидкий доступ до океану нової музики різних жанрів та надасть можливість голосувати за улюблені треки.

Проект зараз на стадії розробки, але вже з 20 до 23 липня на фестивалі "Файне Місто" ви зможете підтримати незалежних українських музикантів на окремій сцені Louder.me Tent Stage. Як на будь-якому фестивалі, для ваших вух та сердець пролунає цілий музичний спектр: indie, rock, hip-hop, uk garage — залишилося обрати, чиїм прихильником ви станете цього разу.

Сцена Louder.me увімкне підсилювач нового саунду на повну — крім виступів тут пролунають музичні джеми та батли, експерти поділяться практичним досвідом на майстер-класах, а глядачі зможуть отримати подарунки від проекту. Щодня о 20:00 буде проводитися розіграш iPod Touch та фімового мерчу. Зареєструйте свою електронну адресу у спеціальній форм[1]і, аби стати учасником та провести час на фестивалі ще драйвовіше.

Додаток Louder.me стане доступним уже восени, а поки радимо незалежним виконавцям та таким самим незалежним слухачам приєднатися до музичного айсбергу, де на поверхні - талант, а не популярність. Let's make it louder!

Посилання на реєстрацію


Facebook
Instagram

VK

Контакт для преси: follow@louder.me


лінк

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.