Яндекс.Гроші: поповнення та зняття через ПриватБанк

15 Кві 2013 / 12:38 | Переглядів: 5587

яндекс

Інтернет, 15 квітня 2013 року. Відсьогодні користувачі Яндекс.Грошей можуть поповнити електронний рахунок з карток, випущених ПриватБанком. А зняти гроші — у будь-якому з його банкоматів в Україні.

Власникам пластикових карток ПриватБанку тепер знадобиться лише кілька хвилин, щоб перерахувати гроші з рахунку картки на електронний. Для цього не обов'язково прив'язувати її до Яндекс.Грошей або пам'ятати всі банківські реквізити. Процес поповнення дуже схожий на купівлю в інтернет-магазині —людина просто вводить дані картки, і все, гроші перераховано. Комісія за поповнення фіксована та складає 49 рублів (приблизно 13 грн).

З метою додаткової безпеки користувачів поповнення можливе лише з перевіркою за протоколом 3-D Secure* — власник картки має ввести одноразовий код, який банк надішле йому в смс. Клієнти будь-якого українського банку, що стане надавати таку можливість, також отримають змогу поповнювати електронний рахунок з картки.

Знімати гроші з електронного рахунку можна в будь-якому з понад 8100 банкоматів ПриватБанку по всій країні. Власник рахунку залишає заявку на сайті Яндекс.Грошей, зазначивши телефонний номер, а банк надсилає одержувачу повідомлення, коли гроші можна забрати в банкоматі. Комісія складає 3% від суми плюс 15 рублів (приблизно 4 грн). Можливість вивести Яндекс.Гроші через банкомат доступна всім ідентифікованим користувачам сервісу.

Докладніше про нові способи поповнення електронного рахунку та виведення з нього коштів читайте в блозі Яндекс.України.

Довідка

*3-D Secure — це спеціальний протокол, розроблений платіжними системами Visa та MasterCard. Він допомагає зробити інтернет-платежі безпечнішими за допомогою додаткової перевірки. Для підтвердження будь-якого платежу власник картки зазначає на сайті банку пароль, отриманий в смс. Клієнти ПриватБанку можуть підключити 3-D Secure в Приват24.

Яндекс.Гроші — найбільший сервіс електронних платежів у рунеті, який пропонує прості безпечні способи оплати товарів і послуг. До початку 2013 року на сервісі було зареєстровано понад 13 млн рахунків. Щодня в Яндекс.Грошах відкривається понад 9000 нових рахунків і проводиться більше 120 000 операцій. Оплату Яндекс.Грошима приймають понад 20000 інтернет-магазинів.

ПриватБанк — найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 16,9 мільйонів рахунків індивідуальних клієнтів, 245 тисяч корпоративних клієнтів, 670 тисяч приватних підприємців. За даними на 1 січня 2013 року, активи банку складають 172,4 млрд грн, капітал — 18,3 млрд грн, чистий прибуток банку за 2012 рік — 1,533 млрд грн. Докладну інформацію можна знайти на офіційному сайті банку: privatbank.ua. Банківська група "ПриватБанк" обслуговує понад 22 мільйони корпоративних і роздрібних клієнтів у 12 країнах світу, серед яких Росія, Грузія, Латвія, Італія, Португалія, Китай, Великобританія, Кіпр, Німеччина, Іспанія, Казахстан. За даними РІА.Рейтинг, у 2012 році ПриватБанк увійшов до ТОП-10 банків СНД, а в ТОП-1000 світових банків посідає 9 місце серед банків Центральної та Східної Європи.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.