Яндекс з’ясував, що шукали до дня Святого Валентина мешканці Західної України

14 Лют 2013 / 12:55 | Переглядів: 1695

яндекс

Користувачі пошуку Яндекса починають активно цікавитися романтичним святом ще з середини січня. Мешканці Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей, як і мешканці інших регіонів, хочуть навчитися робити валентинки, шукають подарунки та готові привітання і сценарії свят.

Топ-10 запитів мешканців Західної України про день Святого Валентина:

день Святого Валентинавалентинки своїми рукамивалентинки картинкисценарій до дня Святого Валентинаподарунок на день Святого Валентинащо подарувати хлопцю на день Валентинаконкурси до дня Святого Валентинадень Святого Валентина картинкипривітання з днем Святого Валентинаколи день Святого Валентина

Близько 25% усіх святкових запитів мешканців Західної України пов'язано з пошуком подарунків. Користувачі хочуть знайти хороші ідеї презентів, питають, як зробити подарунок своїми руками, а також шукають конкретні речі — [кульчики до дня святого валентина] або [матрас 14 февраля]. При цьому запитів про подарунки хлопцю, чоловікові або коханому майже в 10 разів більше, ніж про подарунки дівчатам.

Понад 20% запитів — це пошук готових валентинок та інструкцій з їх виготовлення. Декого цікавлять [валентинки з кулінарної глини], [валентинки з кулінарної глини], [валентинки из квиллинга]. Розшукують також [іноземні пісні до дня святого валентина] та [статуси для закоханих].

Ще близько 10% запитів пов'язано з різними святковими заходами. Користувачі шукають [шаблони грамот до дня святого валентина], [дитячі пісня до дня закоханих], [шкільний сценарій до дня святого валентина] та [номер до дня закоханих].

Також серед запитів зустрічаються філософські: [поширений у світі сюжет про закоханих із ворогуючих родів] або [трагедія закоханих ивана и марички].

Про день Святого Валентина мешканці Західної України питали й таке:

[что ищут одинокие в день влюбленных] - Львів

[жарти про закоханих] - Ужгород

[2 праздник влюбленных нельзя строить и делать ремонт] - Чернівці

[скоро 14 февраля а у тебя нет парня пойду поем] - Хмельницький

[день святого валентина в африці] - Хмельницький

[как себя вести когда получаешь валентинку] - Рівне

[розыгрыш любимого 14 февраля] - Рівне

[мультик про закоханих барбів] - Рівне

[матрас 14 февраля] - Івано-Франківськ

[фото влюбленных пар в раю] - Тернопіль

Компанія "Яндекс.Україна"
Прес-служба
Наталія Журавльова

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.