Тернопіль стане веломістом

09 Сер 2012 / 14:20 | 1 коментар | Переглядів: 2043

веломісто

В Українському домі "Перемога" нещодавно презентували відеоролик "Тернопіль - веломісто". За задумом авторів, він спонукатиме жителів нашого обласного центру користуватися велосипедом у повсякденному житті.

Тернопіль, наслідуючи приклад провідних міст Європи, намагається долучитися до велосипедного руху. Також у нашому місті традиційними стали велозаїзди за участю представників місцевої влади та відомих жителів Тернополя.

Популяризувати цей зручний та екологічно чистий транспортний засіб - мета відеоролика "Тернопіль - веломісто", героями якого є відомі тернополяни, які використовують велосипед як щоденний транспорт. За словами одного з його ініціаторів, голови Асоціації велосипедистів Тернополя Андрія Яновича, у кліпі показано всі переваги користування велосипедом. Їх продемонстрували місцеві жителі, які щоденно використовують цей транспорт.

У ролику знялися жителі міста різного віку, соціального статусу та з різними велосипедами: велосипедист-священик, велосипедист із козацьким чубом, бородою, у смішних окулярах або ж малюком на спеціальному дитячому велосипедному сидінні.

Відзнятий ролик, за словами одного із авторів Василя Мізюка, не лише пропагує велосипед як корисний для здоров'я спосіб пересування, а й відтворює красу нашого міста.

Зйомки цього міні-фільму для ентузіастів велосипедного руху обійшлися майже безкоштовно. Хоча окремі сцени вимагали використання спеціальних засобів. Зокрема масовки на вулиці Руській знімали з багажника автомобіля з мотоциклетним супроводом працівників ДАІ.

З 1 серпня дві версії кліпу, одна з яких супроводжується озвученням, доступні в Інтернеті. Як стверджують автори, , їх можна переглянути у соціальних мережах або на сервісі для розташування відео Vimeo, задавши у пошук назву відео "Тернопіль - веломісто".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.