Що жителі Західної України та інші українці питали у Яндекса про Бразилію

21 Чер 2014 / 11:24 | Переглядів: 1962

яндекс

Матчі чемпіонату світу з футболу прикували увагу багатьох українських користувачів інтернету. Протягом перших двох днів чемпіонату, 12 та 13 червня, українці задали Яндексу понад сто тисяч запитів зі словом “Бразилія”. Цікавила усіх, звичайно, прем'єрна гра змагань — матч, у якому бразильці зустрілися із хорватами. Користувачі шукали трансляції, склад команд і рахунок.

Але не футболом єдиним цікавилися українці. Понад 11 % запитів про Бразилію до Яндекса протягом 1 травня - 11 червня — це загальні питання про країну. Користувачі цікавилися, де Бразилія розташована, як називається її столиця, як виглядає державний прапор, якою мовою спілкуються жителі, яка часова різниця з Україною тощо.

Певно, перед чемпіонатом школярам доручили підготувати реферати, присвячені цій країні, — у пошуку трапляються запити на кшталт [бразилія презентація], [цікаві факти про бразилію реферат].

Третє і четверте місця за кількістю запитів поділяють дві близькі розважальні теми: бразильські фільми та бразильські дівчата — по 9 % запитів. З кіно українські користувачі шукали в основному багатосерійні мильні опери. А інтерес до бразильських дівчат виражався у пошуку як фотографій бразильських моделей, так і еротичного контенту.

Замикають п'ятірку найбільших “бразильських” тем у Яндексі відомий карнавал і бразильська музика — близько 4 % запитів. Таким чином, Бразилія в пошукових запитах українців — це насамперед футбол, серіали, красиві дівчата та карнавал під запальну музику.

Утім трапляється у запитах і безліч інших невеликих тем — від соціального забезпечення до реакції Бразилії на події в Україні. У Луцьку, наприклад, запитували про сучасну Бразилію, у Львові — про її релігію, у Рівному — про бразилійські трамваї, а в Ужгороді цікавилися економікою країни.

З усіх регіонів країни запитували про відому гору в Ріо-де-Жанейро [що таке цукрова голова в ріо], про конкурс краси серед бабусь [мисс бабушка бразилии], про 41-метрову водну гірку “Інсано” [самая высокая горка в мире в бразилии].

Крім того, траплялися й інші запити від користувачів Яндекса із Західної України:

[самые красивые девушки бразилии] - Луцьк
[карнавал в бразилии онлайн] - Ужгород
[данило луис из бразилии] - Ужгород
[сучасні бразилійці це] - Івано-Франківськ
[человек из рио] - Львів
[найшвидша вершина бразилії] - Львів
[карта з рівного до бразилії] - Рівне
[трамваї в рiо] - Рівне
[найзагадковіші місця бразилії] - Рівне
[гасло бразилії] - Тернопіль
[бразилійські кофейні] - Хмельницький
[ведучий бразилії програми про тварин] - Хмельницький
[песни про рио де жанейро] - Чернівці
[конкурс бабушек в бразилии видео] - Чернівці
[бббразилия] - Чернівці

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.