Літній англомовний табір

10 Чер 2014 / 07:35 | Переглядів: 4167

літній англомовний табір

Школа іноземних мов "Language Step" запрошує всіх охочих взяти участь у літньому англомовному таборі (English Summer School) у мальовничому смт Брюховичі на базі Василіанського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського (УГКЦ).Англомовний літній табір - це соціальна ініціатива школи іноземних мов "Language Step" і Василіанського інституту філософсько-богословських студій, яка передбачає створення доступної можливості вивчення англійської мови для учнів та студентів.

На Вас чи Ваших дітей чекає дев'ять незабутніх днів відпочинку в поєднанні з вивченням англійської мови в атмосфері невимушеного спілкування з першокласними викладачами та носіями мови із США, Великої Британії, Австралії та Канади. У навчальному процесі братимуть участь викладачі Українського католицького університету та брати й отці василіани! Спілкування упродовж всього навчання відбуватиметься лише англійською. Протягом дев'яти днів Ви чи Ваші діти забудете українську.

Батьки зможуть спостерігати онлайн за своїми чадами через фото- та відеозвіти на сайті школи іноземних мов "Language Step".

Дати заїздів:

27 липня - 4 серпня
8 серпня - 16 серпня

Суттєві знижки* для:

- двох дітей з однієї сім'ї (- 100 грн);

- сиріт і напівсиріт (- 200 грн);

- дітей із багатодітних сімей (- 200 грн).

Загальна вартість - 2900 грн

Для тих, хто зареєструється до 1 липня, - 2800 грн. !!!

*Знижки не додаються. Організатори можуть змінювати умови дисконтної програми.

У вартість 9-денного табору входить:

- доїзд.

- 3-разове харчування.

- проживання у 2-3-х місних номерах.

- Екскурсія ("Подорож замками та монастирями Львівщини").

- навчання (по 4 заняття щодня з англійської мови з найкращими викладачами та носіями мови) - унікальна методика, де задіяні всі аспекти мовлення людини: слуховий, зоровий, письмовий, вербальний.

- навчальні матеріали.

- відкриті лекції викладачів Українського католицького університету.

- кінозал - Video Club.

- розмовні клуби.

- дозвілля (на вибір): настільний теніс, походи в ліс, до озера, барбек'ю, КВН-змагання, брейн-ринг, вечори пісні та поезії.

- навчальні та сувенірні подарунки.

- нагородження найкращих студентів сертифікатом на курс навчання у школі іноземних мов “Language Step”.

- відео- та фотозйомка.

- страхівка.

- супровід лікаря.

Навчання

Основна мета літнього англомовного табору - навчання, тому щодня учасники матимуть по чотири заняття (80 хв) з англійської мови з перервою на обід!

Також буде виділений певний час для виконання самостійних занять. Все решту - відпочинок та спілкування з носіми мови!!!

Навчання проводитиметься за унікальною методикою, де будуть задіяні всі аспекти мовлення людини: слуховий, зоровий, письмовий, вербальний. Навчання відбуватиметься за програми та підручники видавництва OXFORD CAMBRIDGE і MACMILLAN.

Харчування

Передбачено 3-разове харчування !

До основного харчування входять: перші та другі страви, салати, десерти, гарячі (чай, кава) чи холодні (соки-фреші, лимонад, мінеральна і солодкі води, компот) напої!

Також під час проведення заходів (прогулянок, “кемпів”) на природі: смаження шашликів та ковбасок!

За програмою передбачено шведські фруктові столи під час заходів!

Розпорядок дня*

8:30 - підйом

9:00-9:40 - сніданок

9:40-10:00 - вільний час

10:00-11:20 - І заняття - перевірка самостійних завдань, аналіз, граматика, вправи (використання матеріалів: Headway, Speak out, Language Leader)

11:40-13:00 - ІІ заняття - розмовний урок на певну тематику, дискусії,

13:00-13:50 - обід

14:00-14:40 - ІІІ заняття - тексти, нова лексика, аудіювання

15:00-16:20 - ІV заняття - відео заняття

16:40-18:00 - вільний час

18:00-18:50 - вечеря

19:00-21:00 - вечірні заходи (виступи, конкурси, національний вечір, дискотека, музичні заходи тощо)

21:00-23:00 - виконання самостійного завдання

23:00 - відбій

*може змінюватися залежно від конкретного дня перебування в таборі.

Умови проживання

Проживання в комфортабельних 2-3-х місних номерах європейського класу!

3-разове харчування + шведський стіл!

Переваги

Англомовний літній табір - соціальна ініціатива школи іноземних мов "Language Step", яка передбачає створення доступної можливості навчання учнів та студентів англійської мови на базі Василіанського інституту філософсько-богословських студій (УГКЦ).Спілкування лише англійською мовою під час навчання та в побуті.Індивідуальний підхід до кожного учасника.Найкращі викладачі школи іноземних мов "Language Step".Участь у програмі викладачів Українського католицького університету.Участь у навчанні й організації табору братів та отців василіанського монастиря Св. Йосифа Обручника.Носії мови.Європейські умови проживання.Якісне та смачне харчування.Додаткові програми для відпочинку: екскурсії, пікніки, відеоклуби, спортивні заходи.Призи та подарунки.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.