Довідка про послугу «Магазин розумного контенту» smart.kyivstar.ua від «Київстар»

16 Вер 2013 / 07:05 | Переглядів: 5021

smart.kyivstar.ua

"Магазин розумного контенту" — це послуга від "Київстар"; онлайн-бібліотека, що дозволяє користувачеві зручно та мобільно читати зі свого пристрою книжки з асортименту сервісу в один "клік" — у будь-який час і в будь-кому місці.

Читати цифрові книги можна як зі смартфону, так і зі звичайного мобільного телефону, який підтримує GPRS та на якому встановлено інтернет-браузер. Контент бібліотеки відображається у браузері без завантаження файлів та сплати за використаний інтернет-трафік. Скористатися нею можна, завітавши на сайт http://smart.kyivstar.ua/. Вартість послуги складає 2,8 гривні на тиждень незалежно від обсягу прочитаних книжок.

В асортименті "Магазину розумного контенту" — сучасні популярні книжки та улюблені з дитинства твори класиків української та російської літератури, у тому числі й ті, що входять до шкільної програми, переклади зарубіжної літератури українською та російською. Тут є твори Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Сергія Жадана, Василя Шкляра та інших сучасних українських письменників, а також вибрані твори Івана Франка, Тараса Шевченко, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського, Льва Толстого, Миколи Гоголя, Олександра Пушкіна, Федора Достоєвського та інших знаних класиків. Наразі бібліотека налічує понад 1000 творів від 30-ти видавництв.

"Київстар" запустив пілотну версію послуги "Магазин розумного контенту" у грудні 2012 року, а з 1 березня 2013 року розпочав надавати її у повному обсязі.

3 14 вересня стане доступним новий формат онлайн-бібліотеки — застосунок для мобільних телефонів на базі операційної системи Android. Він має розділи "У хмарі"/"На пристрої", що дозволяє клієнту у реальному часі бачити та редагувати історію читання з усіх пристроїв, з яких здійснюється споживання контенту послуги, а також синхронізувати у захищену область файли з книжками та аудіокнижками.

Завантажити Android-застосунок можна, ввівши в пошуку Google Play запит "smart kyivstar". Це перший мобільний застосунок в екосистемі послуги, у найближчий час компанія розробить застосунки й для інших операційних систем.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.