Учені стверджують, що солодке містить гормони щастя, Але і без цього твердження завжди приємно випити горнятко кави чи склянку чаю із чимось смачненьким. Як жартують дотепники, "такі моменти - це дві хвилини радощів, які перетворюються у два сантиметри на талії". Але жити без солодкого просто неможливо! Сьогодні пропонуємо вам сім альтернативних низькокалорійних десертів.
Мармелад. Незважаючи на високу калорійність цього делікатесу, він не шкодить фігурі. В основу мармеладу входить пектин, який містить корисні для нашої шкіри харчові волокна, знижує рівень холестерину і виводить з організму токсини. І в ньому майже немає жирів.
Пастила і зефір. У пастили і зефіру, як і в мармеладі, немає небезпечних жирів. Вибирайте зефір без шоколаду і начинок. Водночас у цих продуктах багато білка, який так потрібний для м'язової тканини. Так що вони навіть корисні. В міру, звичайно ж!
Сухофрукти. За солодкістю дадуть фору будь-яким цукеркам, але "вбивчого ефекту" на фігуру не мають. Курага, чорнослив, родзинки і горішки - відмінна альтернатива шоколадним батончикам на ніч. Однак захоплюватися ними також не варто. Денна норма - 50 грам.
Желе і пудинги. В їх основі є желатин або агар-агар. Желе на основі натуральних соків і пюре містить вищезгаданий пектин, який знижує рівень холестерину і покращує роботу шлунково-кишкового тракту. Отже, ви не гладшаєте і водночас покращуєте травлення! А молочні та йогуртові пудинги - відмінне джерело кальцію. Калорійність 150-200 калорій, а жирів лише 0-5%.
Цитрусові. Це не найсолодші фрукти, але вгамувати "цукровий" голод ними можна. До того ж, вони дуже корисні! Цитрусові містять вітаміни А, С, Е, селен, цинк, глутатіон та інші необхідні нам речовини. Завдяки цьому лимони, апельсини, мандарини та грейпфрути сприяють омолодженню, допомагають протистояти вірусам і прискорюють одужання. Окрім того, грейпфрути покращують роботу видільної системи.
Морозиво та молочні коктейлі. Увага - це стосується лише низькокалорійного морозива. Від такого виду ласощів не тільки найменше товстіють, воно навіть трохи сприяє схудненню. Морозиво - відмінне джерело кальцію, а кальцій відіграє у схудненні важливу роль, оскільки спонукає організм спалювати зайвий жир швидше. Для ще більшої користі доповнюйте морозиво не шоколадом або карамеллю, а натуральними або замороженими фруктами, горіхами, повітряним рисом.
Гіркий шоколад. Ці солодощі на любителя, але його корисність визнають усі дієтологи. Шоколад містить багато антиоксидантів, які зменшують ризик захворювань на рак та серцево-судинні паталогії. Забудьте про молочний або білий шоколад, вибирайте лише той, в якому не менше 80% какао.
Теги → здоров'я статті сухофрукти Тернопіль укрнет