До затвердження окремої форми уточнюючого розрахунку платникам податку на додану вартість, які бажають скористатись податковим компромісом, слід використовувати форму уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з ПДВ у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок.
Уточнюючий розрахунок подається разом з Заявою про компроміс та Переліком операцій, щодо яких здійснено уточнення показників податкової декларації, тимчасово на паперовому носії. Платник подає окремий уточнюючий розрахунок з ПДВ разом із Заявою про компроміс та Переліком операцій за кожний звітний період.
Процедура податкового компромісу застосовується за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності. Подання уточнюючих розрахунків з ПДВ обмежується звітними періодами, які припадають на період з квітня 2011 року по березень 2014 року включно.
При уточненні показників декларації, які потребують подання окремих додатків до декларації, уточнюючий розрахунок з ПДВ подається платниками податку з відповідними додатками.
Така подана звітність не приймає участь у розрахунках системи співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту контрагентів.
Відзначимо, що показники уточнюючих розрахунків з ПДВ не переносяться до податкової звітності з ПДВ за звітний період, в якому розрахунки подані, а відображається в особових рахунках платника податків.
Нагадаємо, податковий компроміс - це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 Податкового кодексу України.
Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області
Теги → податкова прес-реліз Тернопіль