За проханням тернополян у місті планують модернізувати транспорту мережу

05 Сер 2015 / 12:23 | Переглядів: 1463

транс мережа

У Тернополі можуть з'явитись нові зупинки, тролейбусні лінії та змінитись графік роботи громадського транспорту чи схема руху. Цієї осені у Тернополі планують розробити нову мережу громадського транспорту міста.

У зв'язку з цим управління транспорту, комунікацій та зв'язку Тернопільської міської ради звертається до мешканців надавати власні пропозиції щодо нової маршрутної мережі тролейбусних та автобусних маршрутів.

Пропозиціїможна подавати електронною поштоюна адрес управлінняз поміткою "пропозиції". А також власноручзанестив управління транспорту, комунікацій та зв'язку,що знаходиться на вулиціКоперника, 1. Телефон52-15-14.

-Люди звертались, як до міського голови, так і в управління транспорту, з проханням змінити нашу транспортну мережу. По-перше через те, що збільшилась кількість тролейбусів, по-друге, зменшилось в нас кількість міських маршруток, по-третє вже трохи помінялися місця притягування пасажирів. Тому є вкрай необхідним поміняти чи відкоригувати транспортну мережу. Плануємо це зробити до кінця вересня, - розповів начальник управління транспорту Ігор Мединський.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.