Вихідна допомога при звільненні найманого працівника підлягає оподаткуванню військовим збором

22 Жов 2014 / 12:08 | Переглядів: 1313

податкова будівля

Сума вихідної допомоги, яка виплачується працівнику підприємства у зв'язку з припиненням трудових відносин, підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах.

Відповідно до норм Податкового кодексу України об'єктом оподаткування військовим збором є, зокрема, доходи у формі заробітної плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами.

Трудовий договір - це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.