Усі звернення розглянуто своєчасно та у встановлені терміни

18 Лип 2013 / 12:40 | Переглядів: 2138

звернення

Протягом першого півріччя цього року до Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області надійшло 38 письмових звернень громадян. Найчастіше тернополян турбувало питання ухилення від сплати податків, справляння податку на доходи фізичних осіб, проведення контрольно-перевірочної роботи, особливості реєстрації та обліку платників податків тощо. Дані звернення своєчасно передані на виконання і розглядаються згідно чинного законодавства.

Керівництвом інспекції проведено 16 прийомів громадян. З них: начальником - 3; його заступниками - 3; іншими посадовими особами - 10. Під час особистих прийомів порушувались питання щодо оподаткування доходів від підприємницької діяльності, реструктуризації податкового боргу, справляння податку на доходи фізичних осіб та податку на додану вартість.

Нагадуємо, що для того, аби потрапити на особистий прийом до керівництва інспекції, необхідно попередньо записатися за телефоном Тернопільської ОДПІ 43-46-00.

Олег Одіжинський, начальник відділу
забезпечення доступу до публічної інформації
та організації звернень громадян
Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.