У ЗІР-і знайдете усі відповіді

20 Січ 2018 / 13:22 | Переглядів: 899

Податкова ЗІР

У Тернопільській ОДПІ нагадали, що на суб-сайті офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби розміщено сервіс "Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс" (Далі - ЗІР). Робота ЗІР направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією.

Функціональні можливості ресурсу забезпечує можливість пошуку інформації по певному податку, напрямку діяльності, в тому числі з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, розміщених в Базі знань, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані з використання Бази, назвах нормативних та інформаційних документів, а в перспективі запровадження інтерактивних посилань на взаємопов'язані документи.

У розділах ЗІР: "Запитання - відповіді з Бази знань", "Нормативні та інформаційні документи" та "Єдиний реєстр ІПК та письмові звернення" інформація систематизована по тематиках:

- оподаткування;

- державна митна справа;

- єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;

- електронний цифровий підпис.

Скористатись сервісом можна, зайшовши на суб-сайт офіційного веб-порталу ДФС, у розділ Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс або скориставшись посиланням: http://zir.sfs.gov.ua/. Докладніші консультації - у Центрі обслуговування платників. Телефон для довідок: 43-46-10.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.