Тернопільські платники отримали понад 24 тисячі адміністративних послуг

09 Лип 2017 / 22:50 | Переглядів: 882

Податкова Центр обслуговування платників податків

Для зручності платників податків в Тернопільській об'єднаній ДПІ функціонує Центр обслуговування платників (ЦОП), фахівці якого надають адміністративні, консультаційні таінформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції.

На сьогодні, тут можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

Так, протягом січня-червня 2017 року фахівцями Центру - надано 24223 адміністративних послуги.

"Серед тернополян найпопулярнішою адмінпослугою - є отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. За6 місяців 2017 року видано понад 12 тисяч таких карток", - повідомив начальник управління обслуговування платників Володимир Гузенков.

Також, як зазначив посадовець, фахівцями надано 2786 витягів з реєстру платників єдиного податку та зареєстровано таким платникам 3573 книг обліку доходів і витрат. 1892підприємців отримали за вказаний період статус платників-"спрощенців".

Суб'єктам господарювання, які мають обов'язок у своїй діяльності використовувати реєстратори розрахункових операцій, у Центрі обслуговування платників зареєстровано 289 нових РРО та 1805 кних обліку розрахункових операцій.

На виконання поданих заяв, видано 1054 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників знаходиться за адресою: вул. Білецька, 1. Телефон для довідок: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.