Самозайнята особа-нотаріус: терміни сплати

24 Кві 2018 / 20:11 | Переглядів: 267

Нотаріус

Фізичні особи, котрі проводять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію за результатами звітного року відповідно до розділу IV Податкового кодексу у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, тобто, до 1 травня. Граничним строком подання даної декларації у 2018 році - є 2 травня.

Остаточний розрахунок податку на доходи фізосіб за звітний податковий рік здійснюється платником самостійно згідно з даними, зазначеними в податковій декларації. Тобто, фізична особа повинна самостійно до 1 серпня 2018 року сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Нагадуємо, що у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ фахівці інспекції консультують, проводять тренінги та надають практичну допомогу в заповненні Декларації про майновий стан ідоходи та подання електронної звітності з використанням електронного підпису. Телефони для довідок: 43‑46-10, 43-46-46

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.