Потрібно оцінити серверну ТНТУ

01 Чер 2014 / 11:17 | Переглядів: 2507

ТНТУ

З метою наступного розрахунку орендної платипотрібно визначити ринкову вартість частини серверної кімнати площею 2 кв.м на 5-му поверсі навчального корпусу №1 ТНТУ ім. І. Пулюя, що на вул. Руській, 56 у Тернополі.

Конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна, відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 12 червня 2014 року о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов'язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 4 червня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку "На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності". Телефон для довідок - 52-66-85.Детальніша інформація - у газеті "Відомості приватизації" № 21(818) за 28 травня 2014 року.

Прес-служба РВ ФДМУ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.