Пільга з податку на прибуток для готелів: що тепер?

21 Жов 2014 / 07:35 | Переглядів: 1031

гроші1

Як відомо, відповідно до Податкового кодексу України, тимчасово, строком на 10 років, починаючи з 1 січня 2011 року звільнявся від оподаткування прибуток суб'єкта господарської діяльності, отриманий від надання готельних послуг (група 55 КВЕД ДК 009:2005) у готелях категорій "п'ять зірок", "чотири зірки" і "три зірки", у тому числі новозбудованих чи реконструйованих або в яких проведено капітальний ремонт чи реставрація існуючих будівель і споруд.

Проте, нагадуємо, що Законом України від 31 липня 2014 року №1621-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" суб'єктам господарської діяльності скасовано пільгу в оподаткуванні податком на прибуток, отриманий від надання готельних послуг.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.