Громадяни повинні сплатити земельний податок до закінчення осені

20 Лис 2014 / 17:55 | Переглядів: 691

гроші1

У п'ятницю, 28 листопада, останній день сплати земельного податку за жовтень 2014 року. Також нагадуємо перелік категорій землекористувачів, які звільняються від сплати земельного податку. Це, зокрема, інваліди першої і другої груп; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей; пенсіонери за віком; ветерани війни; громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. При цьому на власників земельних ділянок, які використовуються для здійснення підприємницької діяльності, ці пільги не поширюються.

За словами заступника начальника Тернопільської ОДПІ Василя Кравця, з початку поточного року від платників Тернополя та Тернопільського району - землевласників та землекористувачів, до місцевого бюджету спрямовано 42, 6 млн. грн. плати за землю.

Найбільша сума надходжень до казни надійшла від юридичних осіб - 35 млн. грн. Фізичні ж особи сплатили до бюджету більше 7 мільйонів гривень.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.