До міжнародного дня інвалідів у будинку праці - міні-ярмарок вакансій

05 Гру 2013 / 13:59 | Переглядів: 2799

зайнятість виїзний центр

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості у рамках відзначення Міжнародного дня інваліда відбувся міні - ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Мета таких заходів -пропозиція можливого працевлаштування громадян з обмеженою працездатністю на підприємствах та установах містата району.

Державна служба зайнятості завжди приділяє особливу увагу незахищеним верствам населення, в тому числі людям з особливими потребами. Впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування осіб з особливими потребами. Особливу увагу такі громадяни отримують у центрах зайнятості під час індивідуальної роботи із спеціалістом щодо їх працевлаштування. Державна служба зайнятості використовує сучасні інформаційні технології, а саме: створено вільний доступ до татч-скрінів, що містять інформацію про наявні вільні робочі місця та вакантні посади; безкоштовний телефонний сервіс; Інтернет - сайти з пошуку роботи; Інтернет-портал державної служби зайнятості "Труд".

У січні - жовтні 2013 року в міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи перебували на обліку 255 осіб з обмеженими фізичними можливостями. В результаті проведеної роботи 74 чол. працевлаштовані, 22 чол. з обмеженими фізичними можливостями проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації, 1 особа направлена на громадські роботи . За станом на 1 листопада 2013 року на обліку перебували 131 особа, з якими ведеться робота по пошуку підходящої роботи та соціальній адаптації згідно їх реабілітаційних програм.

Для більш ефективного заповнення вакансій Тернопільський міськрайонний центр зайнятостіпровів міні-ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями.В заході взяли участь представники 5 підприємств міста та Тернопільського району:СЕ “Борднетце-Україна”, ФОП Цупер Богдан Мирославович та Кисельова Лариса Олександрівна, ТОВ “Аскор Україна”, ТОВ “ФОЗЗІ-ФУД”.

Ярмарок відвідали 21 особа з особливими потребами. З учасниками ярмарку вакансій працювали фахівці міськрайонного центру зайнятості Галина Приступа - начальник відділу довідково-інформаційної роботи з населенням та Марія Гайдук — заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями, які допомагали визначитись з вирішенням багатьох актуальних питань: яку роботу варто шукати; змінювати фах чи ні; до кого треба звернутися з власною проблемою; з чого розпочати пошук роботи; як краще презентувати себе роботодавцеві, тощо.

Присутні на ярмарку безпосередньо спілкувалися з керівниками підприємств, начальниками та інспекторами відділів кадрів про можливе працевлаштування на вільні робочі місця, про умови та оплату праці.

Роботодавці різних форм власності презентували свої підприємства, а шукачам роботи з обмеженими фізичними можливостями була надана можливість висловити свої пропозиції роботодавцям та представникам міськрайонного центру зайнятості. Особам з обмеженими фізичними можливостями, які зацікавилися запропонованою роботою, роботодавці призначили зустрічі безпосередньо на підприємстві для більш детального ознайомлення з умовами та характером майбутньої роботи.

Сподіваємося, що проведений захід сприятиме вирішенню питань соціального захисту, адаптації у суспільстві, підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці та легального працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями та підвищення їх мотивації до праці.

Начальник відділу статистики,
організаційної та інформаційної роботи
міськрайонного центру зайнятості Ірина Опалко

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.