Де і кому найлегше знайти роботу

22 Жов 2014 / 10:00 | Переглядів: 1551

безробіття

2014 рік — рік глобальних потрясінь і змін як у країні в цілому, так і в економіці зокрема. Не могли не позначитися ці зміни на ринку праці України. Загалом ситуація характеризується незначним спадом активності роботодавців, практично повною відсутністю вакансій у областях зони АТО, а також відсутністю нових вакансій, відкритих у зв'язку з розвитком і розширенням бізнесу. З іншого боку, значного притоку нових пошукачів на ринку також не спостерігається, а отже, до масових, статистично помітних скорочень персоналу українські компанії поки не вдавалися. Такі дані були отримані під час аналізу бази даних резюме і вакансій Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Ситуація на ринку праці на сьогодні багато в чому визначається не стільки економічними, скільки політичними факторами — активність проведення АТО, зовнішньополітичні події. Тим не менше, діють і традиційні для ринку праці фактори — кризові явища, сезонність (наприклад, спад кількості резюме в другому кварталі).

У зв'язку із затяжною кризою в країні на ринку праці спостерігається негативна динаміка приросту кількості вакансій. Тим не менше, в третьому кварталі 2014 року в таких проф. сферах, як "керівники вищої ланки", "некомерційні організації", "юристи", "робочий персонал" і "будівництво, нерухомість" кількість пропозицій навіть збільшилася у порівнянні з попереднім кварталом. Зростання склало в середньому 14-16%. Протягом року більш-менш стабільною ситуація з кількістю пропозицій залишається в Києві, Львові, Харкові й Дніпропетровську.

Динаміка резюме на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна в третьому кварталі 2014 року була позитивною. Так, за рік загалом кількість резюме збільшилася на 34%. У третьому кварталі 2013 року загалом на сайті було розміщено 518 тис. резюме, а в третьому кварталі 2014 року — вже 695 тис. Також у третьому кварталі 2014 року пошукачі були більш активними, ніж у аналогічному періоді минулого року. За цей квартал вони розмістили на 20% більше нових резюме, ніж у липні-вересні 2013 р. Лідерами за кількістю нових резюме стали такі проф. сфери, як медицина і фармацевтика (+26% нових резюме у порівнянні з попереднім кварталом), наука і освіта (+11%), а також інформаційні технології (+8%). Найбільша активність пошукачів спостерігалася у Запорізькій, Миколаївській та Харківській областях. Можливо, це пов'язано з тим, що саме ці області, нарівні зі столицею, лідирують за кількістю вимушених переселенців із зони АТО.

Окремо слід виділити ситуацію на ринку праці областей зони АТО і прикордонних областей. Як уже згадувалося, за даними ООН, в серпні кількість біженців різко зросла. Основне навантаження припадає на Київ і прикордонні з Донецькою і Луганською областями регіони. В Донецькій і Луганській областях закономірно спостерігається падіння кількості вакансій — у середньому на 30-40% за квартал. На сьогодні, наприклад, із традиційних півтори-дві тисячі вакансій на місяць для офісних співробітників у Донецькій області лишилося 200-300 пропозицій, більше половини з яких — телемаркетинг, валютний трейдинг (FOREX) та інші види домашньої самозайнятості з відрядною оплатою. Відповідно, тут спостерігається і падіння кількості резюме. Кількість вакансій у прикордонних регіонах і столиці можна назвати стабільною, але активного зростання кількості пропозицій тут не спостерігається.

Конкуренція на ринку праці

У зв'язку з тим, що кількість вакансій не збільшується, а нових резюме все стає більше, зростає і конкуренція на ринку праці. Так, hh.Індекс (відношення кількості резюме до кількості вакансій) у першому і другому кварталі складав 4,2 — 4,5 (чотири пошукачі на одну вакансію), а в третьому — вже 5 (п'ять пошукачів на одну вакансію).

Тенденція зростання конкуренції буде спостерігатися і в подальшому. Принаймні від місяця до місяця показник конкуренції в третьому кварталі збільшувався й у вересні побив позначку 5 осіб на одну вакансію. Відзначимо, що минулого року рівень конкуренції знаходився у середньому в рамках 3,5-4, а в 2012 році — на рівні 2,5-3.

Регіони з найвищою конкуренцією в третьому кварталі — це Київ і область, Сумська область, а також, закономірно, Донецька і Луганська області.

Найпростіше знайти роботу офісним співробітникам буде в Закарпатській, Волинській і Тернопільській областях.

Відзначимо, що конкуренція в прикордонних із АТО областях знаходиться на середньому рівні або нижче. Наприклад, hh.Індекс у Дніпропетровську у третьому кварталі — 3,9, в Харкові — 4,4, в Миколаєві — 4,0, а в Херсоні — 3,7.
Як і в місячному розрізі, протягом кварталу загалом найбільш затребувані на ринку страхові агенти, робочі, програмісти і медичні представники. Саме в цих проф. сферах спостерігаються найнижчі показники конкуренції.

Найскладніше знайти роботу буде керівникам, фінансистам, юристам, спеціалістам-початківцям і працівникам сфери закупівель. Незважаючи навіть на певне зростання кількості вакансій як у сфері юриспруденції, так і для керівних кадрів, ці проф. сфери і далі утримують лідерство за рівнем конкуренції.

Зарплати

Помітних зарплатних змін у третьому кварталі 2014 року, в порівнянні з попередніми періодами, не відбулося. Як і раніше, роботодавці неохоче публікують вакансії з пропозицією рівня зарплати — рівень заробітку був зазначений тільки в четвертій частині оголошень (28%). Найвищі зарплати вказують для програмістів і ІТ-спеціалістів. Крім того, на сьогодні це фактично єдина категорія працівників, у яких зарплата прив'язана до актуального курсу долара. У решти ж офісних спеціалістів зарплата зафіксована найчастіше в гривнях. Також у перелік найбільш високооплачуваних спеціалістів закономірно потрапляють керівники і ті, хто вміють продавати, — керівники напрямку продажів, директори з продажу, спеціалісти з розвитку бізнесу. Але тут, зазначаючи високий дохід, роботодавець має на увазі змінну частину — відсотки і бонуси. Відзначимо, що серед найбільш високооплачуваних спеціалістів третього кварталу 2014 року практично немає кваліфікованих виробничих спеціалістів — технологів, інженерів, керівників цехів (що було нормою в аналогічному періоді минулого року). Середня зарплата офісного співробітника в третьому кварталі 2014 року — 3,5-5,5 тис. грн.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в жовтні 2014 року.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.