Чарка для неповнолітніх

17 Лип 2014 / 10:23 | Переглядів: 1093

алкогоголь

У червні цього року за результатами чотирьох фактичних перевірок до суб'єктів господарської діяльності застосовано штрафних санкцій на загальну суму близько 24 тис. грн.

Основною часткою із цих коштів є штрафи за незаконний продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам, а це - більше 20 тисяч гривень. Такі неправомірні діяння, у свою чергу, призводять, зокрема, й до зростання злочинності серед дітей, оскільки більшість правопорушень неповнолітні скоюють саме в стані алкогольного сп'яніння. Варто пам'ятати, що такі незаконні дії суб'єктів господарювання штрафуються та можуть бути підставою для анулювання ліцензії.

Також виявлені правопорушення щодо здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії. У зв'язку з цим застосовано штрафних санкцій на суму 3, 4 тисячі гривень.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ
ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.