Відомий тернопільський науковець - учасник АТО написав книгу про російсько-українську війну

14 Жов 2017 / 15:42 | Переглядів: 21422

Відомий тернопільський науковець - учасник АТО написав книгу про російсько-українську війну

Як повідомив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" Микола Лазарович, з нагоди Свята Покрови він підготував нову книгу, що найближчим часом вийде з друку : Російсько-українська війна (2014-2017 роки): короткий нарис / М. В. Лазарович. - Івано-Франківськ : Лілея-НВ, 2017. - 240 с.

"У ній викладено короткий огляд Російсько-української війни, яка з 2014 р. триває в Україні. Визначено її головні причини і передумови, ідеологічні засади та хід бойових дій. Прослідковано основні етапи насильницької анексії Криму Росією, окупації нею окремих районів Донецької і Луганської областей, масового вторгнення реґулярних військ РФ в Україну. Проаналізовано сутність гібридної війни Росії проти Української держави, типи і способи її здійснення. Значну увагу приділено процесам відродження українського війська, його перемогам та поразкам, ролі волонтерського руху в зміцненні обороноздатності нашої країни. Узагальнено особливості і тенденції реакції міжнародної спільноти на порушення територіальної цілісності та суверенітету України, зʼясовано характер політики санкцій щодо РФ. Виснувано, що російська аґресія стосовно України стала можливою не лише через створення в РФ де-факто нацистського режиму на чолі з В. Путіним, а й завдяки повальній підтримці його дій переважною більшістю громадян Росії. Встановлено попередні наслідки та уроки Російсько-української війни", - заначив пан Лазарович.

Детальний перелік основних подій окресленого періоду вміщено в розділі "Хронологія Російсько-української війни (2014-2017 рр.)". У додатках подано понад десяток інтервʼю автора, вміщених у друкованих та електронних виданнях, про його участь у Російсько-українській війні як вояка-добровольця, командира взводу 14-ї ОМБр Збройних сил України.

Книга містить значну кількість світлин і розрахована на істориків, викладачів, студентів, військовослужбовців, усіх, хто цікавиться вітчизняною історією.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.