У Тернополі розпочався ІТ-курс для учасників АТО та ООС

26 Жов 2018 / 20:19 | Переглядів: 12079

У Тернополі розпочався ІТ-курс для учасників АТО та ООС

Низка ІТ-компаній Тернопільщини започаткувала у Тернополі безкоштовний ІТ курс, що є актуальним на сьогодні, для учасників антитерористичної операції та операції об'єднаних сил. Основи комп'ютерної грамотності розпочалися як для діючих військовослужбовців Збройних Сил України так і ветеранів бойових дій.

Як повідомила керівник Тернопільського ІТ кластера Катерина Міхайліді цей курс спрямований на те щоби ознайомити захисників України із сферою ІТ технологій, щоби зрозуміти наскільки робота у цій сфері відповідає їхнім потребам та можливостям і в подальшому реалізувати себе у цьому напрямку.

- Навчання проводитимуть професійні лектори, які працюють у різних ІТ компаніях Тернополя. Наше завдання - дати учасникам бойових дій нові та корисні знання, допомогти адаптуватися у мирному житті щоби у перспективі влаштуватися на хорошу роботу, - зазначила Катерина Міхайліді.

ІТ курс для учасників АТО та ООС у Тернополі триватиме десять тижнів.

Василь ЛАБАЙ

Фото автора

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.